На Одещині невідомі скоїли розбійний напад на директора аграрного підприємства

У селі Задунаївка Арцизького району Одеської області невідомі скоїли розбійний напад на директора сільськогосподарського підприємства. Про це повідомили у правоохоронних органах.

Подія сталася вночі. Троє невідомих в масках проникли до приватного будинку, де напали на господаря помешкання (чоловіка 1968 року народження, який працює директором сільгосппідприємства) та його дружину.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Одесі скоєно зухвалий розбійний напад на жінку-підприємця

Нападники побили господарів та зв'язали їх. Після цього почали вимагати гроші та цінності. Врешті нападникам вдалося заволодіти грошима на суму 3 тисячі гривень, з якими вони зникли з місця події.

Розпочато досудове розслідування за ч.3 ст.187 КК України (розбій).

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
23:52Протягли обличчям по підлозі і залишили помирати: жахливі подробиці вбивства на АЗС в Жмеринці
23:41У Білій Церкві матір спалила живцем власного сина, коли він спав
23:26Педофіл з Вінниці зґвалтував 12-річну дівчинку, яку методично схиляв до сексу в мережі
16:49Забетонував тіло батька: через 7 років у Києві затримано вбивцю, який змінив зовнішність і життя​ (фото)​
10:31У Києві в стоматології дали хлопчику препарат, який йому був протипоказаний — серце зупинилося (відео)

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО