На Одещині підірвали магазин

Дві людини постраждали в результаті вибуху, який стався вночі в одному з магазинів Білгород-Дністровського. Про це інформує прес-служба ГУ Нацполиции .

За даними правоохоронців, близько опівночі невідомий підпалив підсобні приміщення в магазині, після чого стався вибух. На місці події поліція виявила пластикову пляшку з запахом паливно-мастильного речовини, фрагменти обпаленої тканини жовтого кольору, пластик і поліетилен, які були кинуті на вулиці біля магазину. Вибухівку не виявили.

Повідомляється про двох постраждалих. які були госпіталізовані. Відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 194 (умисне знищення або пошкодження майна) КК України. За це загрожує від 3 до 10 років позбавлення волі. Поліція розшукує зловмисника.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
18:53На Харківщині 19-річний хлопець​ ️зґвалтував 13-річну падчерку рідного дядька
18:36У Павлограді чоловік взяв у заручники жінку та вимагав привезти кума (відео)
17:38Жах на Київщині: чоловік перерізав горло неповнолітній дівчині, коли та спала у своєму ліжку
16:18На Хмельниччині далекобійник намагався зґвалтувати 13-річну дівчинку
23:5577-річний педофіл з Дніпра ґвалтував двох дівчат 7 та 8 років

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО