На Одещині п'яна жінка за кермом авто ледь не задавила відпочиваючих (фото)

У селі Приморське Одеської області п'яна жінка на "Ниві" заїхала на пляж і ледь не переїхала відпочиваючих. Про це 21 липня повідомляє Telegram-канал "Подслушано Одесса".

Відомо, що за кермом автомобіля була жінка з Ізмаїла. Очевидці кажуть, що вона поїхала вздовж берега прямо серед людей.

Один з відпочиваючих став перед машиною, але порушницю це не зупинило і вона продовжила їхати далі. На щастя, на чоловіка вона не наїхала, він застрибнув на капот.

"Нетверезого водія затримали. Їй повідомили про підозру в хуліганстві і обрали запобіжний захід у вигляді домашнього арешту. Крім того, по відношенню до жінки складено адміністративний протокол за ст. 130 КУпАП за керування транспортним засобом в стані алкогольного сп'яніння", - повідомив начальник Кілійського відділення поліції Іван Тріколіч.
Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
19:44У Полтаві жінка замовила виколоти очі сусіду за $500 через голубів, яких розводив її син
18:0519 ударів ножем в легені, серце та трахею: у Житомирі ревнива 10-класниця зарізала свого хлопця
18:42На Львівщині чоловік застрелив двох своїх дітей і наклав на себе руки: з’явилось фото хлопчика та дівчинки
18:16У Північній Кароліні застрелили 21-річну українську біженку
17:07На Київщині "реабілітаційний центр" тримав у рабстві 58 людей (відео)

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО