На Одещині ревнивець переламав череп співмешканці і покинув помирати

На Одещині ревнивий 36-річний чоловік так побив свою на два роки молодшу співмешканку, що вона втратила свідомість. Потерпіла пролежала кілька годин без допомоги, поки її не виявила мати і не викликала швидку допомогу. Про це повідомили у поліції області.

"Коли поліцейські встановили, що за побиттям постраждалої стоїть її співмешканець, чоловік заявив: побив жінку, але несильно, бо та доконала його ревнощами, серйозні ж травми вона спричинила собі сама, впавши у під’їзді зі сходів. Лікарі госпіталізували потерпілу з субдуральною гематомою мозку та переломом кісток черепа", - розповіли у поліції.

За результатами досудового розслідування фігуранту правоохоронці оголосили підозру за ч. 1 ст. 121 (умисне тяжке тілесне ушкодження) Кримінального кодексу України та обрали йому запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Санкція статті передбачає покарання позбавленням волі на строк від п'яти до восьми років. Слідство триває.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
19:44У Полтаві жінка замовила виколоти очі сусіду за $500 через голубів, яких розводив її син
18:0519 ударів ножем в легені, серце та трахею: у Житомирі ревнива 10-класниця зарізала свого хлопця
18:42На Львівщині чоловік застрелив двох своїх дітей і наклав на себе руки: з’явилось фото хлопчика та дівчинки
18:16У Північній Кароліні застрелили 21-річну українську біженку
17:07На Київщині "реабілітаційний центр" тримав у рабстві 58 людей (відео)

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО