На Одещині студент вбив іншого студента

10-04-18 10:46
СЕГОДНЯ

У Приморському районі Одеси конфлікт між двома студентами закінчився смертю 22-річного хлопця.

Бійка з різаниною сталася на вулиці Балківській, у гуртожитку Одеської державної академії будівництва та архітектури. Як з'ясувала поліція, обидва молодика вчилися в одному вузі.

Під час сутички між юнаками один з них "скористався гострим предметом", завдав противнику поранення, які виявилися смертельними, повідомляє прес-служба поліції Одеської області.

18-річний підозрюваний зник з місця події, однак наступного дня його затримали на батьківщині, в Запоріжжі. Зараз він перебуває в ізоляторі тимчасово тримання в Одесі. Затриманому може загрожувати до 15 років позбавлення волі.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
20:00Побив, задушив і вчинив наругу над тілом: у Львові чоловік дико розправився із коханкою
18:00У Сумах після кесаревого розтину померла 27-річна породілля
15:28У центрі Львова підліток на електросамокаті збив дворічну дівчинку, у неї травми голови (відео)
20:20У Луцьку мама продала свого сина за $25 000 (відео)
20:10У столиці 22-річний хлопець прикинувся підлітком і на прогулянці зґвалтував 11-річну дівчинку

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО