На одеських пляжах через феєрверки загинули десятки тварин і птахів (фото)

В Одесі прямо на міських пляжах тварини і птахи загинули через феєрверки, які жителі міста запускали в новорічну ніч. Про це в Facebook пише "Одеса як вона є" у Facebook.

"Феєрверки - дуже небезпечна прикраса святкового неба. Безліч тварин, птахів не витримують стресу від множинних вибухів і гинуть від переляку. Десятки бідолах знайшли прямо на міських пляжах. Але гуляння в місті тривають", - йдеться в повідомленні.

Також тут опублікували фотографію, на якій показали мертвих тварин.

Увага! Фото 18+

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
08:37Мешканці київської багатоповерхівки залишилися без гарячої води та опалення через відмову «Ковальської» погодити договір нового ОСББ із «Нафтогазом»
13:37Хід українця Ігоря Самуненкова визнали найблискучішим на Titled Tuesday
12:40На Буковині батько кинувся рятувати двох синів, які тонули: тіла всіх трьох знайшли в Дністрі (фото)
20:00На Одещині біля річки у зашморгу знайшли 17-річну дівчину
19:07У Бучі ґвалтівник заліз до 8-річної дівчинки через вікно, розірвавши москітну сітку

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО