На переході у Києві автомобіль збив дитину і втік

28-04-16 13:38
ДТП

У Києві на вулиці Стеценка автомобіль збив 10-річну дитину, яка переходила дорогу на зелене світло, і зник, передає dtp.kiev.ua.

Сьогодні вранці, 28 квітня, о 8:10 на вулиці Стеценка біля Інтернаціональної площі невідомий водій збив 10-річного хлопчика, який переходив вулицю по пішохідному переходу на зелене світло.

Машина рухалася з боку в'їзду в місто (Буча, Пуща Водиця). Імовірно, це був ВАЗ 8 або 9 моделі. Хлопчик живий, але травмований.

Водій зголосився відвезти його додому, але замість цього проїхав один квартал і висадив його на зупинці. Родичі шукають свідків ДТП.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
21:00У Києві підлітки зґвалтували кішку фалоімітатором, зняли це на відео та видали в мережу
20:09На Черкащині мстивий чоловік підпалив будинок та два авто колишньої дружини (фото)
20:30На Миколаївщині трагічно загинув 3-річний хлопчик, поки батько випивав
14:36​У Кривому Розі порізали і викинули з вікна жінку (фото)
19:00Подружжя пригостило вагітну жінку отруєною наркотиком лазаньєю, у неї стався викидень

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО