На Полтавщині майор поліції вимагав $30 тисяч

03-02-16 11:43
МВС України

На Полтавщині затримано заступника начальника відділу управління захисту економіки ГУ Національної поліції України на хабарі у 30 тисяч доларів, а також його посередник. Про це повідомляє прес-центр Служби безпеки України.

"Майор поліції вимагав 30 тисяч доларів від фермера за непритягнення його до кримінальної відповідальності за користування послугами "конвертаційного" центру", — розповіли в СБУ.

Вимагачі затримані у відповідно до ст. 208 Кримінально-процесуального кодексу України. Вони перебувають в ізоляторі тимчасового утримання. Зараз вирішується питання про обрання запобіжного заходу.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
19:30Колишній учитель потрапив у ШІ-пастку для педофілів – спілкувався з "14-річною дівчинкою"
18:18У Хмельницькому водій вилетів на тротуар просто в пішоходів: загинула жінка, є поранені (відео)
17:49На Закарпатті ексвихователь інтернату намагався продати в Іспанію 11-місячну дитину (відео)
22:32На Одещині мати та співмешканець, які сховали тіло немовляти у морозилці, просять пом’якшити вирок
22:28На Вінниччині багатодітний батько зґвалтував 17-річну доньку

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО