На Полтавщині на пожежі загинула чотирирічна дитина

09-08-19 13:14
УНН

У Полтавській області через пустощі з вогнем загинула дитина чотирьох років. Про це повідомили у прес-службі ГУ ДСНС України в області.

Так, 8 серпня о 16:20 до Служби порятунку надійшло повідомлення про пожежу, що виникла в господарчій будівлі у селі Степаненки Гадяцького району.

Рятувальники, які прибули на виклик, відразу приступили до гасіння. Пожежу було локалізовано о 17:00, а о 17:55 – ліквідовано.

На місці пожежі виявлено тіло 4-річної дитини.

Ймовірна причина пожежі дитячі пустощі з вогнем.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
22:28Троє ґвалтівників 14-річної дівчинки на Закарпатті - брати Гафинці й Траньович - захищаються в апеляції вдруге
21:47На Рівненщині потонув 3-річний хлопчик, його 5-річного брата досі шукають
16:44Еволюція українського спорту: як Григорій Козловський та Олександр Свіщов формують покоління переможців
21:00У Києві підлітки зґвалтували кішку фалоімітатором, зняли це на відео та видали в мережу
20:09На Черкащині мстивий чоловік підпалив будинок та два авто колишньої дружини (фото)

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО