На Прикарпатті поліція затримала жінку з сумкою черепів (Фото)

03-05-17 10:19
Вікна

У понеділок, 1 травня, на Прикарпатті, в селі Височанка Івано-Франківської області, затримали жінку, яка збирала черепи зі скелетів на старому кладовищі.

Зазначається, що жителі Височанки помітили жінку, яка відкриває склеп.

На місце інциденту одразу викликали поліцію.

Виявилося, що у торбі жінки був не один череп.

Жінка нібито заявила, що їй приснився сон, у якому мама просила її звільнити людей.

Бригада швидкої допомоги, яку викликали на місце інциденту, згодом відпустила жінку. Але та через кілька годин вона повернулася на кладовище. Тож поліцію і швидку викликали вдруге.

На момент їхнього приїзду у жінки був пакет з особистими речами, а в іншому пакеті – три черепи. Рештки людей правоохоронці помістили назад у склеп та закрили його. Жінку, найімовірніше, направлять на лікування.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
19:00На Вінниччині вітчим зґвалтував 13-річну дівчинку, поки її матір була на пологах у лікарні
15:25За руку та ногу: у дитбудинку на Кіровоградщині дівчинку з синдром Дауна прикували ланцюгами до ліжка (фото)
23:30Українські акробати зірвалися з висоти під час шоу в Німеччині
23:22У Харківському районі легковик зіткнувся з автобусом: 18 поранених (фото)
14:29На нозі майже не було плоті та виднілася кістка: у Кривому Розі знайшли рештки зниклої жінки у шафі в очереті (фото)

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО