На протестах в США застрелили чоловіка

В американському штаті Техас одна людина загинула під час протестів руху Black Lives Matter проти поліцейського насильства та расизму у центрі міста Остін. Про це повідомляє AP.

Як зазначається, чоловіка застрелили, коли він підійшов до чужого автомобіля, водій якого відкрив вогонь.

Подія трапилася близько 22:00 в суботу під час акцій протесту в Остіні. За інформацією поліції, пораненого чоловіка доставили до лікарні, де згодом констатували його смерть.

Авто, у якому був стрілець, вирушило в сторону протестувлаьників. Один з них мав з собою гвинтівку та підійшов до транспортного засобу, але був застрелений водієм. Сам власник авто втік з місця події.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
20:00Побив, задушив і вчинив наругу над тілом: у Львові чоловік дико розправився із коханкою
18:00У Сумах після кесаревого розтину померла 27-річна породілля
15:28У центрі Львова підліток на електросамокаті збив дворічну дівчинку, у неї травми голови (відео)
20:20У Луцьку мама продала свого сина за $25 000 (відео)
20:10У столиці 22-річний хлопець прикинувся підлітком і на прогулянці зґвалтував 11-річну дівчинку

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО