На ралі "Дакар" загинув чемпіон світу (відео)

Чемпіон світу з ралі 2013 року Паулу Гонсалвеш розбився на 276-му кілометрі сьомого етапу ралі-рейду "Дакар".

На одному з спец-ділянок у Саудівській Аравії 40-річний португалець не впорався з керуванням і впав з мотоцикла, отримавши критичні пошкодження шиї і голови.

Вже через вісім хвилин після аварії потерпілого в несвідомому стані на вертольоті доставили в госпіталь, проте медикам врятувати гонщика не вдалося.

Для Гонсалвеша цей "Дакар" став тринадцятим за рахунком. У 2015 році Гонсалвеш посів друге місце в загальному заліку, поступився тільки Марку Кома.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
21:00Вагітна в 11: на Полтавщині 12-річна дівчинка народила дитину від 35-річного ґвалтівника
19:55Це мало статися рано чи пізно: на Вінниччині батьки закопали мертве 2-місячне немовля біля сміттєзвалища
19:02У Києві жінка продала 5-річну доньку за 100 доларів серійному педофілу, який зґвалтував дитину
22:42На Київщині педофіл ґвалтував 11-річну онучку своєї співмешканки
22:16Три постріли в голову з рушниці: нові подробиці вбивства старостою села своєї помічниці на Миколаївщині

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО