На Рівненщині бандити обстріляли машину МВС

14-12-16 15:09
СЕГОДНЯ

У Рівненській області банда грабіжників, вкравши у приватного підприємця мільйон гривень, обстріляла машину сервісного центру МВС і кинула в їх сторону вибуховий пристрій. В результаті інциденту постраждали кілька людей.

"Вчора, 13 грудня, близько 19.00 троє працівників сервісного центру МВС, рухаючись на службовому авто по трасі Городище-Рівне-Старокостянтинів, помітили на узбіччі, як невідомі в масках б'ють людину. Коли зупинилися, бандити вже намагалися втекти на авто ВАЗ 2106, а в сторону службової машини полетіли молоток, вибуховий пристрій, і пролунали постріли. Зрештою, зловмисники залишили свою машину і зникли", – повідомляє рівненська поліція.

Як виявилося, 36-річний приватний підприємець з Нетішина разом з дружиною їхав в в Рівному на своїй легковику FORD. Біля села Гільча-1 вони зупинилися, щоб замінити колесо. В той момент до них під'їхала "шістка", з салону вийшли четверо в масках. Один з нападників відразу почав стріляти по машині, інший – побив чоловіка і забрав сумку з грошима, де був один мільйон гривень.

В результаті бійки і вибуху госпіталізували начальника територіального сервісного центру, також кульові поранення отримав водій службового авто. Бізнесмен з Нетішина отримав закриту черепно-мозкову травму, забій голови, струс головного мозку.

За фактом розбою розпочато досудове розслідування. У поліції кинули всі сили на пошуки нападників.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
20:00У соцмережі дівчина заявила, що її впродовж 5 років ґвалтували брати, а її сестру ще й вбили
19:02“Мамо, я чула, як вона гризе мою кістку”: у Дніпрі 13-річній дівчинці ампутували ногу через укуси бійцівського пса (відео)
19:20На Тернопільщині 35-річний чоловік забив до смерті дружину​ на очах у дітей: 5 малолітніх дочок і синів осиротіли
18:04На Харківщині 12-річний виродок ґвалтував хлопчиків віком 10-12 років, одна з жертв – син загиблого військового
19:09У Рівному хвора на шизофренію жінка втекла зі швидкої допомоги

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО