На Рівненщині мікроавтобус врізався у вантажівку: є загиблий і постраждалі (фото)

У Рівненській області мікроавтобус з пасажирами врізався у вантажний автомобіль, який стояв на узбіччі. Внаслідок ДТП одна людина загинула, ще трьох госпіталізували. Про це повідомляють "Надзвичайні новини", посилаючись на Нацполіцію.

За даними правоохоронців, інцидент стався вночі поблизу села Користь Корецького району. Водій мікроавтобуса Mercedes-Benz Sprinter врізався у вантажівку з причепом, яка стояла на узбіччі з увімкненою аварійною сигналізацією.

Внаслідок сильного удару постраждав 45-річний водій і двоє пасажирів – мешканців Рівного. Їх доставили в лікарню. Ще один пасажир, 60-річний житель обласного центру, загинув. Інших людей у салоні маршрутки не було.

За даним фактом копи почали досудове розслідування. Водієві "спринтера" скоро повідомлять про підозру.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
14:37Маска, каска, ніж: 9-класник, який напав з ножем на школу у Києві, працював на ФСБ (фото, відео)
19:00На Вінниччині вітчим зґвалтував 13-річну дівчинку, поки її матір була на пологах у лікарні
15:25За руку та ногу: у дитбудинку на Кіровоградщині дівчинку з синдром Дауна прикували ланцюгами до ліжка (фото)
23:30Українські акробати зірвалися з висоти під час шоу в Німеччині
23:22У Харківському районі легковик зіткнувся з автобусом: 18 поранених (фото)

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО