На Рівненщині молодик збив на смерть двох жінок (фото)

Увечері в неділю, 10 січня, близько 21:00, на трасі "Київ-Чоп", в районі міста Корець Рівненської області, сталася смертельна ДТП. 19-річний житель Києва за кермом Volkswagen Touareg на смерть збив двох пішоходів.

Про це повідомляє поліція області.

38-ми і 44-річна жительки села Богданівка переходили проїжджу частину по нерегульованому пішохідному переходу. У цей момент на них налетів Volkswagen Touareg. Обидві жінки загинули на місці.

Водій за зовнішніми ознаками був тверезий, у нього відібрали біологічні зразки на стан сп'яніння. Автомобіль вилучили. Розпочато розслідування. Слідчі дії тривають.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
19:00На Вінниччині вітчим зґвалтував 13-річну дівчинку, поки її матір була на пологах у лікарні
15:25За руку та ногу: у дитбудинку на Кіровоградщині дівчинку з синдром Дауна прикували ланцюгами до ліжка (фото)
23:30Українські акробати зірвалися з висоти під час шоу в Німеччині
23:22У Харківському районі легковик зіткнувся з автобусом: 18 поранених (фото)
14:29На нозі майже не було плоті та виднілася кістка: у Кривому Розі знайшли рештки зниклої жінки у шафі в очереті (фото)

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО