На Рівненщині педофіл, який зґвалтував 10-річну дівчинку, оскаржив вирок суду

У Рівненській області Павло Коржик зґвалтував 10-річну дівчинку, за що отримав 13 років в’язниці. Проте сидіти за ґратами так довго він не хоче. Про це повідомляють Надзвичайні новини.

Мати зґвалтованої дівчинки розповіла, що педофіл не визнав свою провину та не попросив пробачення.

У лютому 2017 року 10-річна Оленка після школи повертається додому. Дорогою дитина заходить до громадської вбиральні та саме в цей момент на неї ззаду нападає гвалтівник.

– Він погрожував розбитою пляшкою. Він її залякав. Дитині на той момент було 10 років. Потім уже неприродним шляхом почав задовольняти себе. А потім заставив її вдітися і повів далі. Хотів, напевно, далі – уже природним шляхом, – розповіла мати дівчинки.

У поліції розповіли, що після туалету, він відійшов метрів 100-150 у бік, розстелив куртку, почав намагатись малолітню дівчинку зґвалтувати. Як показала експертиза, йому це не вдалося.

Після пережитого дівчинка підхопила пневмонію та кілька місяців провела в лікарні. Та найгіршим був психологічний стан дитини.

– Вона в перші дні боялася будь-якого руху від чоловіків. Коли хтось намагався з нею поговорити, просто лякалася та тікала, – розповіла мати дитини Мирослава.

Тоді суд ухвалив рішення – 13 років в’язниці, проте гвалтівника такий вирок не влаштував.

Справа потрапила в Апеляційний суд Рівненської області, який і скоротив термін перебування за ґратами. Суд постановив – 10 років в’язниці.

Вийти на волю Коржик може вже за 4,5 роки, бо він ще потрапив під дію сумнозвісного закону Савченко, а в СІЗО провів майже 3 роки.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
20:00У соцмережі дівчина заявила, що її впродовж 5 років ґвалтували брати, а її сестру ще й вбили
19:02“Мамо, я чула, як вона гризе мою кістку”: у Дніпрі 13-річній дівчинці ампутували ногу через укуси бійцівського пса (відео)
19:20На Тернопільщині 35-річний чоловік забив до смерті дружину​ на очах у дітей: 5 малолітніх дочок і синів осиротіли
18:04На Харківщині 12-річний виродок ґвалтував хлопчиків віком 10-12 років, одна з жертв – син загиблого військового
19:09У Рівному хвора на шизофренію жінка втекла зі швидкої допомоги

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО