На Рівненщині перекинувся автобус: є постраждалі (відео)

Вчора, 1 липня, о 15:00 на 395 км траси Київ-Чоп, між с. Птича та с. Верба Дубенського району перекинувся автобус, що перевозив 53 людей. Деталі ДТП знають у головному управлінні ДСНС України у Рівненьській області.

Прибувши на місце виклику рятувальники встановили, що транспортний пасажирський засіб допустив з’їзд у кювет де, не втримавши рівновагу, перекинувся. На момент пригоди в автобусі, що прямував за маршрутом “Яремче – Київ”, знаходилось понад пів сотні осіб-пасажирів.

Першої ж миті прибулі рятувальники зняли клеми з акумулятора автобуса, щоб попередити загрозу короткого замикання та займання машини. Тим часом інша група ДСНС-ників допомагала шести пасажирам, які застрягли всередині, вибратись з перекинутого автобусу. Потерпілих оглянули працівники швидкої медичної допомоги.

В акції було залучено 9 рятувальників та 2 спецавтомобіля.

Наразі усі обставини даної ДТП з’ясовують працівники поліції.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
13:02У Києві акушер-гінеколог вбила породілля, а немовля народилося мертвим
11:59У Львові жінка дуже жорстоко вбила безхатченка
23:59На Сумщині дідусь упродовж 5 років ґвалтував малолітню онуку: вперше це сталось, коли їй було 9 років
14:37Маска, каска, ніж: 9-класник, який напав з ножем на школу у Києві, працював на ФСБ (фото, відео)
19:00На Вінниччині вітчим зґвалтував 13-річну дівчинку, поки її матір була на пологах у лікарні

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО