На столичному ринку під час суперечки продавець розстріляв покупця

Подія трапилася на ринку сезонної торгівлі по вулиці Луначарського, розташованої в Дніпровському районі столиці. Між продавцем дрібного товару та потенційним покупцем виникла конфліктна ситуація, під час якої чоловік застосував травматичну зброю.

Співробітники Дніпровського управління поліції отримали повідомлення, що невідомий чоловік на вулиці з невстановленої зброї спричинив поранення жінці. За вказаною адресою одразу ж виїхав наряд патрульної поліції та слідчо-оперативна група управління у повному складі. Прибувши на місце, правоохоронці опитали свідків та очевидців даного інциденту.

Підозрюваний, чоловік-інвалід, розповів працівникам поліції свою версію пригоди. За його словами, він на ринку підробляє продажем різних невеличких речей. Коли до нього підійшла незнайомка, її поведінка викликала у нього підозри. Мовляв, замість покупки, вона нібито задумала поцупити його товар. Спочатку він зробив їй зауваження, а потім дістав свій травматичний пістолет і здійснив кілька пострілів. Перехожі громадяни негайно зателефонували в поліцію та викликали лікарів.

Як пізніше констатували медики - 42-річна жінка отримала тілесні ушкодження черевної порожнини, травми голови та ноги. Потерпілій надали необхідну допомогу, її здоров'ю наразі нічого не загрожує.

Слідчим відділом Дніпровського управління поліції ГУНП у м. Києві відомості про подію внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками злочину, передбаченого ст. 121 (Умисне тяжке тілесне ушкодження) Кримінального кодексу України. Оскільки затриманий чоловік має фізичні вади, то на теперішній час стосовно нього обирається міра запобіжного заходу, не пов’язана з арештом. Досудове розслідування у справі триває.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
13:37Хід українця Ігоря Самуненкова визнали найблискучішим на Titled Tuesday
12:40На Буковині батько кинувся рятувати двох синів, які тонули: тіла всіх трьох знайшли в Дністрі (фото)
20:00На Одещині біля річки у зашморгу знайшли 17-річну дівчину
19:07У Бучі ґвалтівник заліз до 8-річної дівчинки через вікно, розірвавши москітну сітку
17:00У Кам'янському мати прикувала 7-річного сина до батареї: хлопчик провів на ланцюгу майже добу

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО