На Сумщині чоловік збив на смерть свого 1,5-річного онука

На Сумщині чоловік, виїжджаючи з двору мікроавтобусом, смертельно травмував свого півторарічного онука. Трагедія сталася в одному із сіл Охтирського району. Про це повідомляє Нацполіція.

«Правоохоронці на місці події з’ясували, що 59-річний місцевий житель саме виїздив з двору мікроавтобусом, коли під транспортний засіб потрапив його онук. В результаті отриманих тілесних ушкоджень хлопчик помер в кареті швидкої допомоги. Попередньо, водій був тверезий», – йдеться у повідомленні.

За фактом загибелі дитини відкрили кримінальне провадження за ч. 2 ст. 286 (порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами, що спричинили смерть потерпілого або заподіяли тяжке тілесне ушкодження) Кримінального кодексу України. З’ясовуються причини та інші обставини події.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
19:00Подружжя пригостило вагітну жінку отруєною наркотиком лазаньєю, у неї стався викидень
18:00Це вже 7-ма дитина в сім’ї: на Львівщині матір довела 2-місячну доньку до бронхіта, пневмонії та дихальної недостатності
17:00У Таїровому знайшли мертвою 20-річну дівчину, юнака у тяжкому стані ушпиталили
09:42Дрон-пікнік у парку «Муромець»: військові роботи катали дітей та знайомили киян із технологіями ЗСУ
21:00Дівчині, яка пережила групове зґвалтування та спробу самогубства, провели евтаназію

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО