На Тернопільщині горів військовий склад: подробиці НП

У Тернопільській області на території однієї з військових частин рятувальники ліквідовують наслідки пожежі на складах. Про це повідомляє регіональне управління ДСНС у четвер, 21 січня.

"О 6:13 рятувальникам надійшло повідомлення про пожежу складського приміщення на території військової частини в Бережанах на вулиці Золочівській... Пожежу локалізовано о 6:47 на площі 112 кв м. Горять відходи автомобільних коліс і побутові відходи", - йдеться в повідомленні.

Також зазначено, що крім підрозділів ДСНС, додатково залучено пожежний підрозділ військової частини. Травмованих і загиблих на місці пожежі не виявлено.

Небезпеки для населення немає.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
15:32У Нікополі 23-річна мачуха вбила 10-річну дівчинку, бо та взяла її косметику
19:44У Полтаві жінка замовила виколоти очі сусіду за $500 через голубів, яких розводив її син
18:0519 ударів ножем в легені, серце та трахею: у Житомирі ревнива 10-класниця зарізала свого хлопця
18:42На Львівщині чоловік застрелив двох своїх дітей і наклав на себе руки: з’явилось фото хлопчика та дівчинки
18:16У Північній Кароліні застрелили 21-річну українську біженку

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО