На Україну насувається сильний мороз

У четвер, 9 січня, у західних та північних областях України очікуються опади у вигляді дощу та мокрого снігу, температура вночі сягатиме до -7 градусів.

Погіршення погоди зумовлене насуванням атмосферного фронту, пише у своїй сторінці в Facebook синоптикиня Наталка Діденко.

У той же час, на півдні та сході країни поки буде суха погода.

"Температура повітря найближчої ночі буде невисокою, -2…-7 градусів, а завтра вдень потепліє знову від -2 до 3 тепла" – прогнозує Діденко.

У Києві ж, 9 січня, очікується дощ та мокрий сніг: "Вночі до -2 градусів, вдень 0…+2 градуси", – написала синоптикиня, додавши, що надалі тепла погода в Україні триватиме.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
20:00У соцмережі дівчина заявила, що її впродовж 5 років ґвалтували брати, а її сестру ще й вбили
19:02“Мамо, я чула, як вона гризе мою кістку”: у Дніпрі 13-річній дівчинці ампутували ногу через укуси бійцівського пса (відео)
19:20На Тернопільщині 35-річний чоловік забив до смерті дружину​ на очах у дітей: 5 малолітніх дочок і синів осиротіли
18:04На Харківщині 12-річний виродок ґвалтував хлопчиків віком 10-12 років, одна з жертв – син загиблого військового
19:09У Рівному хвора на шизофренію жінка втекла зі швидкої допомоги

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО