На Вінниччині 20-річного хлопця "затягнуло" під вантажний поїзд

07-11-16 15:55
Depo

Учора, 6 листопада, у Миколаївці Козятинського району, що на Вінниччині під колесами поїзда загинув 20-річний юнак. Про це повідомляє прес-служба поліції Вінницької області.

Загиблим виявився житель с. Широка Гребля Козятинського району. Як з’ясували слідчі, юнак разом зі своїм товаришем збирався їхати електричкою у Вінницю. На електричку хлопці запізнилися, і один з них пішов до диспетчера дізнатися, коли буде наступна. Повернувшись на перон, він не побачив свого товариша. У цей час вийшов працівник станції і сказав, що машиніст одного з вантажних потягів виявив на колії мертву людину.

За попередніми даними слідства, потерпілого повітряною хвилею затягнуло під вантажний потяг. Відкрито кримінальне провадження.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
19:00На Кіровоградщині 16-річну дівчинку намагалися зґвалтувати, а потім убили і скинули в колодязь
17:50На Чернігівщині третю добу шукають 17-річного випускника: підозрюють суїцид (відео)
17:00Спалахнув миттєво, наче сірник: на Закарпатті 8-річний хлопчик сильно обгорів під час спалювання сміття
14:54На Львівщині чоловіка жорстоко вбили каменем по голові
19:00У Дніпрі маніяк зв'язав і зґвалтував 11-річного хлопчика, а потім задушив його

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО