На Вінниччині п’яний і агресивний чоловік зґвалтував 15-річну дівчинку

На Вінниччині 35-річний чоловік зґвалтував на 20 років молодшу дівчинку. Ґвалтівника неповнолітньої дівчинки засудили до 9 років ув’язнення. Про випадок повідомили у Відділі комунікації поліції Вінницької області.

"Затримали підсудного 1 травня торік одразу після отримання повідомлення про злочин за його місцем проживання. Під час досудового розслідування слідчі встановили, що перебуваючи на підпитку, правопорушник запропонував 15-річній потерпілій зайти до нього додому. У помешканні він напав на дівчину, та, погрожуючи фізичною розправою, зґвалтував її", - йдеться у повідомленні.

На початку вересня Бершадський районний суд визнав винним 35-річного жителя Гайсинського району вчиненні особливо тяжкого злочину.

Наразі у суді відносно засудженого перебувають на розгляді справи за вчинення ним злочинів, передбачених ст. 146 (Незаконне позбавлення волі або викрадення людини) та ст. 129 (Погроза вбивством) Кримінального кодексу України.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
19:00На Кіровоградщині 16-річну дівчинку намагалися зґвалтувати, а потім убили і скинули в колодязь
17:50На Чернігівщині третю добу шукають 17-річного випускника: підозрюють суїцид (відео)
17:00Спалахнув миттєво, наче сірник: на Закарпатті 8-річний хлопчик сильно обгорів під час спалювання сміття
14:54На Львівщині чоловіка жорстоко вбили каменем по голові
19:00У Дніпрі маніяк зв'язав і зґвалтував 11-річного хлопчика, а потім задушив його

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО