На Волині через падіння з драбини помер маленький хлопчик

19-06-18 17:17
УНН

Хлопчик 2016 року народження впав з драбини у селі Світязь Волинської області. В результаті дитина померла. Про це УНН повідомили у відділі комунікації ГУНП у Волинській області.

Трагедія сталася у селі Світязь 14 червня близько 21:00.

"Дитина 2016 року народження впала з драбини, яка стояла у дворі будинку. Хлопчика госпіталізували до відділення реанімації. Але там дитина від отриманих травм померла", – йдеться в повідомленні.

Відомості за цим фактом внесли до ЄРДР. Відкрито кримінальне провадження за ст. 115 КК України з позначкою "нещасний випадок".

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
20:20У Луцьку мама продала свого сина за $25 000 (відео)
20:10У столиці 22-річний хлопець прикинувся підлітком і на прогулянці зґвалтував 11-річну дівчинку
19:07У Києві племінник жорстоко вбив дядька: чоловіку завдали 26 ударів ножем, обрізали ніс та губу
23:05Стрілянину в школі на Закарпатті розслідують як теракт: підліток виконував вказівки з месенджера (відео)
22:55Затримали зятя на Харківщині, який задушив і півтора року ховав труп тещі (фото)

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО