На Волині патрульний влаштував смертельну ДТП: деталі події

03-01-18 10:55
Апостроф

Пізно увечері 2 січня в місті Ковель співробітник патрульної поліції на своєму автомобілі BMW-525 (з литовської відміткою про реєстрацію) зіткнувся з автомобілем ВАЗ-2104. В результаті аварії загинула 1 людина.

Аварія трапилася на вулиці Луцькій, поблизу залізничного моста. Автомобіль поліцейського врізався в інше авто, яке рухалося в попутному напрямку. Від удару ВАЗ вилетів з проїжджої частини, BMW також опинився в кюветі. 33-річний пасажир ВАЗ-2104 від отриманих травм загинув в лікарні. 45-річний водій цього ж автомобіля госпіталізований до Ковельської центральної районної лікарні.

Бузулук зазначила, що інспектор патрульної поліції під час ДТП не був при виконанні службових обов'язків (у нього був вихідний). Медичний огляд не виявив в його крові вміст алкоголю або наркотичних речовин. Сам же патрульний каже, що у ВАЗа не працювали задні габарити і він просто не помітив авто.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
14:00У Львові гранітна плита на смерть розчавила людину (фото)
20:00Зв'язав, засунув кляп у рот і задушив прямо в ліжку: чоловік жорстоко вбив юну дружину під час БДСМ-ігрищ (фото, відео)
15:25У Харкові жінка, рятуючись від пожежі, викинулась з вікна квартири і розбилась (відео)
17:52В Ірпені чоловік побив жінку до смерті
21:59У Києві біля метро чоловік послизнувся на ожеледиці і помер: з розбитої голови витікло багато крові (фото)

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО