На Волині п'ятеро студентів потрапили до лікарні

У гуртожитку Луцького національного технічного університету п'ятеро студентів захворіли на сальмонельоз. Їх госпіталізували, повідомляє ДУ Волинський обласний лабораторний центр МОЗ України.

Молоді особи потрапили в лікарню ще в неділю, 7 лютого. У них спостерігалися симптоми гострої кишкової інфекції.

Причина захворювання (сальмонела) була встановлена за допомогою бактеріологічного обстеження.

Вдалося з'ясувати, що госпіталізовані їли привезені із собою м'ясні страви домашнього приготування. Студенти запевняють, що більше ніде не харчувалися, а всі продукти зберігали в холодильнику.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
19:00На Вінниччині вітчим зґвалтував 13-річну дівчинку, поки її матір була на пологах у лікарні
15:25За руку та ногу: у дитбудинку на Кіровоградщині дівчинку з синдром Дауна прикували ланцюгами до ліжка (фото)
23:30Українські акробати зірвалися з висоти під час шоу в Німеччині
23:22У Харківському районі легковик зіткнувся з автобусом: 18 поранених (фото)
14:29На нозі майже не було плоті та виднілася кістка: у Кривому Розі знайшли рештки зниклої жінки у шафі в очереті (фото)

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО