На Закарпатті 14-річна дівчинка попросила поліцейських захистити її від матері

27-11-15 08:24
СЕГОДНЯ

Нечуваний приклад жорстокого поводження з дитиною розбурхав жителів Закарпаття. Мати била, душила, кусала, лупила чобітьми по обличчю 14-річну дочку за будь-яку провину: грубо очищену картоплю або невимитий підлогу. Днями, вся в синцях і саднах, дівчинка прийшла просити допомоги у поліцейських.

"Її мати – мешканка с.Ключарки Мукачівського району сама виховує 5 дітей, троє з них – від різних чоловіків. Старшій дочці 14 років, наймолодшій – 4. Жінка ніде не працює, живе на соціальні виплати і любить випити. За словами дівчинки, мати била тільки її. Молодших братів і сестер не чіпала. Зате старшої дочки дістається за все. Мати часто била дитину кулаками, могла навіть душити або кусати", – повідомляє закарпатська поліція. Дівчинка, за словами односельців, дуже хороша, слухняна, виконує будь-які доручення, легко йде на контакт. Поліцейські вже влаштували дитину в дитячий притулок у смт. Батьово Берегівського району.

Зараз вирішується питання про позбавлення матері батьківських прав і притягнення до кримінальної відповідальності за знущання над власною дитиною.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
15:00​Між вагонами київської міської електрички заживо згоріла людина: відео моменту
14:14В убивстві сина заступника мера Харкова підозрюють пасинка амбасадорки України в Болгарії
13:36Помер соліст гурту ADAM Михайло Клименко, йому було лише 38 років
23:07Чоловік кухонною сокиркою вбив 12-річного племінника, а потім покремсав його брата та матір (відео)
22:03Зґвалтував на Київщині неповнолітню, втік у Німеччину на 7 років, і лише зараз поганця екстрадували

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО