На Закарпатті магазин депутата закидали "коктейлями Молотова"

28-02-18 10:51
Апостроф

У місті Берегово Закарпатської області вночі 28 лютого невідомі закидали пляшками із запальною сумішшю магазин на вулиці Мукачівській.

На момент події магазин був відкритий і в ньому знаходилися люди. Їм вдалося оперативно локалізувати пожежу.

На місці події працювали правоохоронці. Але вони відмовилися давати коментарі, зазначивши, що за фактом події буде проводитися слідство.

За інформацією видання, даний магазин належить депутату місцевої міськради Віктору Саєнкову від партії "Солідарність". Також повідомляється, що на початку лютого невідомі намагалися підпалити автомобіль Саєнкова. Тоді йому вдалося самостійно загасити вогонь. Ніхто не постраждав.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
16:49Забетонував тіло батька: через 7 років у Києві затримано вбивцю, який змінив зовнішність і життя​ (фото)​
10:31У Києві в стоматології дали хлопчику препарат, який йому був протипоказаний — серце зупинилося (відео)
22:36"Лежить і стогне": в Одесі чоловік підірвав три гранати у під'їзді багатоповерхівки (відео)
14:50У Хмільнику чоловік зарізав військового
18:22На Хмельниччині чоловік переламав співмешканці ноги через ревнощі

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО