На Закарпатті палала школа: евакуйовували 170 учнів

У спортивному залі школи у Сваляві на Закарпатті сталася пожежа, евакуйовували понад 170 учнів. Про це повідомляє пресслужба ГУ ДСНС в області.

Повідомлення про задимлення на території загальноосвітньої школи № 1, що на вулиці Визволення у місті Свалява, рятувальники отримали 20 січня о 8:39.

"Прибувши на місце, фахівці ДСНС з’ясували, що пожежа виникла у підсобному приміщенні спортивного залу на площі 40 кв. м. Для забезпечення безпеки рятувальниками та педагогами було проведено евакуацію 20 дітей зі спортивного залу та ще 157 із школи", - вказали у відомстві.

О 9:05 пожежу локалізовано та о 9:26 ліквідовано остаточно. Сума збитків та причина пожежі встановлюються. Постраждалих немає.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
14:37Маска, каска, ніж: 9-класник, який напав з ножем на школу у Києві, працював на ФСБ (фото, відео)
19:00На Вінниччині вітчим зґвалтував 13-річну дівчинку, поки її матір була на пологах у лікарні
15:25За руку та ногу: у дитбудинку на Кіровоградщині дівчинку з синдром Дауна прикували ланцюгами до ліжка (фото)
23:30Українські акробати зірвалися з висоти під час шоу в Німеччині
23:22У Харківському районі легковик зіткнувся з автобусом: 18 поранених (фото)

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО