На Закарпатті прикордонники вилучили авто з контрабандними сигаретами

Вчора, 17 серпня, в пункті пропуску "Тиса" на українсько-угорському кордоні був затриманий громадянин України, який намагався провезти в ЄС контрабандні сигарети. Про це повідомляють у прес-службі Чопського прикордонного загону.

У порушника вилучили як приховані тютюнові вироби, так і транспортний засіб, яким він їх перевозив.

Так, на виїзд з України смугою руху "зелений коридор" слідував легковий автомобіль марки "БМВ", яким керував 26-річний громадянин України. При огляді транспортного засобу правоохоронці прийняли рішення здійснити поглиблену перевірку. В результаті прикордонно-митна оглядова група виявила 245 пачок сигарет "Rotmans" з українськими акцизними марками, які були приховані в порожнині лівого порога автомобіля.

Сигарети було вилучено та оцінено на суму понад 3600 гривень. Також порушник позбувся і свого "БМВ" 2002 року випуску, сума якого встановлюється.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
19:00Труп розкладався 4 роки: у Києві в квартирі знайшли муміфіковане тіло
15:37Домагався з 4-річного віку: у Луцьку затримали педофіла-поліцейського з Іспанії, який мучив 6 дітей і всю родину
17:52На снігу багато крові: на Київщині пес пошматував 8-річного хлопчика на дитячому майданчику (фото, відео)
16:59На Полтавщині від отруєння невідомою речовиною померло троє людей
15:18У Луцьку помер 2-річний хлопчик, який випив алкоголь замість дитячого харчування

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО