На Закарпатті водолаз переправляв у Румунію маски (відео)

У Закарпатській області прикордонники затримали чоловіка в гідрокостюмі, який зізнався, що переправляв по річці медичні маски в Румунію. Про це повідомили в прес-службі ДПСУ.

Відзначається, що зловмисника зловили біля річки Тиси. Він саме виходив з води, а побачивши прикордонників, спробував сховатися, але був спійманий.

"Ніяких документів при собі він не мав, але він повідомив, що є громадянином України. Також правопорушник зізнався, що переправляв у Румунію маски", - йдеться в повідомленні.

Зловмисником виявився 29-річний житель Рахова, суд заарештував його на 10 діб.

Прикордонники відзначають, що температура води в річках зараз дуже низька, а рівень води в Тисі високий, до того ж потік бурхливий і стрімкий, та однаково люди піддають себе серйозній небезпеці, нехтуючи здоров'ям.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
19:00На Вінниччині вітчим зґвалтував 13-річну дівчинку, поки її матір була на пологах у лікарні
15:25За руку та ногу: у дитбудинку на Кіровоградщині дівчинку з синдром Дауна прикували ланцюгами до ліжка (фото)
23:30Українські акробати зірвалися з висоти під час шоу в Німеччині
23:22У Харківському районі легковик зіткнувся з автобусом: 18 поранених (фото)
14:29На нозі майже не було плоті та виднілася кістка: у Кривому Розі знайшли рештки зниклої жінки у шафі в очереті (фото)

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО