На Запоріжжі 13-річний хлопець потрощив кладовище (фото)

Понад 30 надгробків побачили люди розбитими на цвинтарі в селі Тарасівка Пологівського району 21 квітня. Про це повідомили у ГУ Нацполіції в Запорізькій області.

Поваленими та потрощеними на сільському кладовищі виявилися 32 пам’ятника.

Вандала швидко розшукали правоохоронці, ним виявився 13-річний місцевий хлопчина.

Поліція порушила справу за статтею про наругу над могилою Кримінального кодексу України. Однак, оскільки вандал – неповнолітній, то нині вирішується питання щодо звернення до суду з клопотанням про вжиття до нього примусових заходів виховного характеру.

Поки ж з хлопцем та його батьками проведено профілактичну бесіду. Що штовхнуло підлітка на трощу кладовища, у поліції не повідомляють.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
21:22Сварились через майно: киянин замовив вбивство тещі за $5 тисяч
20:11На Тернопільщині заживо згорів 6-річний хлопчик
20:00У соцмережі дівчина заявила, що її впродовж 5 років ґвалтували брати, а її сестру ще й вбили
19:02“Мамо, я чула, як вона гризе мою кістку”: у Дніпрі 13-річній дівчинці ампутували ногу через укуси бійцівського пса (відео)
19:20На Тернопільщині 35-річний чоловік забив до смерті дружину​ на очах у дітей: 5 малолітніх дочок і синів осиротіли

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО