На Запоріжжі підлітки обікрали церкву

У селі Тамбовка Мелітопольського району Запорізької області обікрали сільську церкву. Співробітники відділу молодіжної превенції впродовж доби встановили особи та затримали двох підлітків, які скоїли пограбування святині. Про це розповіли у відділі комунікації ГУ Нацполіції України у Запорізькій області.

Повідомлення про зниклі гроші та церковне майно надійшло 1 серпня 2016 року до Мелітопольського відділу поліції ГУНП в Запорізькій області.

"Працівники відділу молодіжної превенції провели ряд оперативно-розшукових заходів, опитали мешканців прилеглих будинків та працівників магазину, розташованого поряд з місцем події. Виявилося, що на майно храму посягнули 11-річний та 12 річний місцеві мешканці", - йдеться у повідомленні нацполіції.

Відомості про подію були внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст.185 (крадіжка) Кримінального кодексу України.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
19:00У Києві педофіл-гей напоїв горілкою до безпорадного стану двох підлітків і зґвалтував
18:21Людині відірвало голову, інша висить на паркані: у Києві авто влетіло в підземку і розчавило багато пішоходів (відео)
16:57У Дніпрі жінка викинулась з даху будинку і розбилась на смерть (фото)
21:51На Київщині п'яний військовий розстріляв жінку та товариша по службі, ще одного тяжко поранив
21:39Дитина ледь не згоріла в пожежі, яку сама влаштувала на Вінниччині

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО