На Запоріжжі п'яний водій наїхав на жінку з підлітками (фото)

У селі Костянтинівка Запорізької області водій ВАЗ збив трьох пішоходів. Одна жінка загинула на місці. Про це повідомляє Відділ комунікації поліції Запорізької області.

Двоє підлітків, 15-річна дівчина і 14-річний хлопець отримали тяжкі тілесні ушкодження. Медики доставили підлітків до лікарні. Наразі їхній стан залишається стабільно важким.

Усі постраждалі – мешканці села Костянтинівка Мелітопольського району.

За даними медиків, порушник – мешканець Мелітопольського району 1988 року народження перебував у стані сильного алкогольного сп’яніння.

Поліція відкрила кримінальне провадження за фактом порушення правил дорожнього руху.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
17:00У Таїровому знайшли мертвою 20-річну дівчину, юнака у тяжкому стані ушпиталили
09:42Дрон-пікнік у парку «Муромець»: військові роботи катали дітей та знайомили киян із технологіями ЗСУ
21:00Дівчині, яка пережила групове зґвалтування та спробу самогубства, провели евтаназію
19:25На Львівщині діти отруїлися в садочку і потрапили до лікарні
19:06У Києві на даху поїзда заживо згорів зачепер, ще двоє з численними опіками від ураження струмом (фото)

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО