На Житомирщині 14-річна дівчинка врятувала двох дітей (фото)

Пожежу у двоповерховому будинку в с. Спірне Радомишльського району о 16:02 ліквідовано. За попередніми даними, займання сталося через порушення правил експлуатації пічного опалення. Про це повідомляє ДСНС України у Житомирській області

Нагадаємо, у будинку під час пожежі перебувало троє дітей, батьків вдома в цей час не було. Зі слів дітей, вони намагалися розтопити піч. Найменший 8-річний хлопчик встиг вискочити через вікно та сповістити про пожежу сусідів. А його 11-річного брата, який під час займання отримав 70% опіків тіла, вивела із будинку старша сестра.

Наразі потерпілого хлопчика доправлено із районної лікарні до опікового відділення Житомирської обласної лікарні ім. О.Ф. Гербачевського.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
19:00Подружжя пригостило вагітну жінку отруєною наркотиком лазаньєю, у неї стався викидень
18:00Це вже 7-ма дитина в сім’ї: на Львівщині матір довела 2-місячну доньку до бронхіта, пневмонії та дихальної недостатності
17:00У Таїровому знайшли мертвою 20-річну дівчину, юнака у тяжкому стані ушпиталили
09:42Дрон-пікнік у парку «Муромець»: військові роботи катали дітей та знайомили киян із технологіями ЗСУ
21:00Дівчині, яка пережила групове зґвалтування та спробу самогубства, провели евтаназію

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО