На Житомирщині в будинку заживо згоріли троє маленьких дітей

На Житомирщині поліцейські з’ясовують обставини загибелі у пожежі трьох малолітніх дітей. Повідомлення про займання в житловому будинку надійшло 8 грудня близько 14:00 від працівників ДСНС Лугинської громади. Рятувальники вказали, що в оселі ймовірно знаходяться діти та їх мати. Про це повідомили у Відділі комунікації поліції Житомирської області.

"Поліцейські встановили, що 37-річна жителька села Вербівка проживала з власними дітьми 5-річного, 3-річного та 2-річного віку. Попередньо, під час ліквідації пожежі жінка самостійно вибігла з палаючого будинку. Її з опіками було ушпиталено до реанімаційного відділення Коростенської міської лікарні. Наразі стан жінки оцінюється як середньої тяжкості. На жаль, після ліквідації пожежі в будинку було виявлено тіла трьох дітей. Нині призначені судово-медичні експертизи", - йдеться у повідомленні.

Також відомо, що у жовтні під час відвідування родини поліцейські виявили, що мати неналежно дбає про дітей. Тоді з жінкою провели роз’яснювальну роботу. Також щодо неї було складено адміністративні матеріали за ст. 184 (Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей) КУпАП.

Нині слідчі райуправління розпочали досудове розслідування за ч. 2 ст. 270 (Порушення встановлених законодавством вимог пожежної або техногенної безпеки) КК України. За попередніми висновками, причиною займання стало порушення правил пожежної безпеки при експлуатації пічного опалення. Триває з’ясування всіх обставин.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
19:00На Вінниччині вітчим зґвалтував 13-річну дівчинку, поки її матір була на пологах у лікарні
15:25За руку та ногу: у дитбудинку на Кіровоградщині дівчинку з синдром Дауна прикували ланцюгами до ліжка (фото)
23:30Українські акробати зірвалися з висоти під час шоу в Німеччині
23:22У Харківському районі легковик зіткнувся з автобусом: 18 поранених (фото)
14:29На нозі майже не було плоті та виднілася кістка: у Кривому Розі знайшли рештки зниклої жінки у шафі в очереті (фото)

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО