Найбагатша людина у світі заробила $13 млрд за 15 хвилин

31-01-20 13:50
Bloomberg

Голова Amazon Джефф Безос за 15 хвилин розбагатів на $13 млрд і тепер статки американського бізнесмена оцінюються у $129,5 млрд.

Таким чином, мільярдер зміцнив лідерські позиції у рейтингу найбагатших людей планети.

Збільшити статки Безосу дозволили акції Amazon, які виросли на 12% – до $2100 після публікації компанією звіту за четвертий квартал 2019 року.

Показники Amazon перевершили прогнози аналітиків. Зокрема, чистий прибуток компанії в кінці 2019 року зріс до $3,3 млрд при виторзі у $87,4 млрд.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
21:22Сварились через майно: киянин замовив вбивство тещі за $5 тисяч
20:11На Тернопільщині заживо згорів 6-річний хлопчик
20:00У соцмережі дівчина заявила, що її впродовж 5 років ґвалтували брати, а її сестру ще й вбили
19:02“Мамо, я чула, як вона гризе мою кістку”: у Дніпрі 13-річній дівчинці ампутували ногу через укуси бійцівського пса (відео)
19:20На Тернопільщині 35-річний чоловік забив до смерті дружину​ на очах у дітей: 5 малолітніх дочок і синів осиротіли

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО