Намагався втекти з тілом: на Одещині водій збив велосипедиста (фото)

В Одеській області водій на смерть збив велосипедиста, а потім спробував сховатися з тілом загиблого, але незабаром потрапив в аварію. Про це повідомляє поліція області, яка розслідує інцидент.

Зазначається, що ДТП сталася в селищі Велика Михайлівка ввечері 2 січня. За попередньою інформацією, 30-річний водій іномарки, не вибравши безпечну швидкість, скоїв зіткнення з 33-річним велосипедом, який рухався в попутному напрямку.

"У результаті ДТП потерпілий загинув, а водій автомобіля, щоб приховати злочин, поклав загиблого в багажник і намагався з місця події втекти. Однак за півтора кілометра потрапив у ДТП, наїхавши на перешкоду", - йдеться в повідомленні.

Відкрито кримінальне провадження за статтею про порушення правил безпеки дорожнього руху (ч. 2 ст. 286 КК). Водія затримано, слідство триває.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
13:02У Києві акушер-гінеколог вбила породілля, а немовля народилося мертвим
11:59У Львові жінка дуже жорстоко вбила безхатченка
23:59На Сумщині дідусь упродовж 5 років ґвалтував малолітню онуку: вперше це сталось, коли їй було 9 років
14:37Маска, каска, ніж: 9-класник, який напав з ножем на школу у Києві, працював на ФСБ (фото, відео)
19:00На Вінниччині вітчим зґвалтував 13-річну дівчинку, поки її матір була на пологах у лікарні

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО