Намагався зґвалтувати: на Полтавщині школяр напав на 12-річну знайому

У Полтавській області у Кременчуцькому районі стався моторошний інцидент з дітьми.

Як повідомляє місцевий паблік "Кременчук оперативний", ввечері 19 жовтня до дитячої лікарні "швидка допомога" привезла 12-річну дівчинку з травмою плеча.

"У мешканки селища Пришиб Кременчуцького району діагностовано забій та здавлення м’яких тканин лівого плеча", - йдеться у повідомленні.

На питання: "Що сталося?", дитина відповіла, що її намагалися зґвалтувати. Згодом з'ясувалося, що на школярку напав її знайомий-учень тієї ж школи.

Лікарі надали дитині допомогу і відпустили.

Поліція почала перевірку за фактом нападу на неповнолітню.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
19:00У Києві 22-річний хлопець ледь не викинувся з 7 поверху балкону (відео)
17:00На Запоріжжі викрали і катували до смерті 11-річного хлопчика та жінку: її тіло втопили, а дитину залили бетоном
15:32У Нікополі 23-річна мачуха вбила 10-річну дівчинку, бо та взяла її косметику
19:44У Полтаві жінка замовила виколоти очі сусіду за $500 через голубів, яких розводив її син
18:0519 ударів ножем в легені, серце та трахею: у Житомирі ревнива 10-класниця зарізала свого хлопця

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО