Нардеп від "Слуги народу" спровокував ДТП на трасі під Києвом

04-04-21 21:21
Обозреватель

Народний депутат України від партії "Слуга народу" Микола Задорожній спровокував аварію на автодорозі неподалік від міста Обухів Київської області. ДТП сталася в неділю, 4 квітня, близько 12:40.

Зокрема, як повідомляється, Задорожній не впорався з керуванням автомобілем, внаслідок чого його автівка Mitsubishi зіткнулася з Ford, що їхав попереду в тому самому напрямку.

Обидва водії отримали травми, їм було надано медичну допомогу без госпіталізації.

36-річний Микола Задорожній 2019 року пройшов до Верховної Ради за округом №162 (Сумська область). Є членом комітету парламенту з питань бюджету.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
21:22Сварились через майно: киянин замовив вбивство тещі за $5 тисяч
20:11На Тернопільщині заживо згорів 6-річний хлопчик
20:00У соцмережі дівчина заявила, що її впродовж 5 років ґвалтували брати, а її сестру ще й вбили
19:02“Мамо, я чула, як вона гризе мою кістку”: у Дніпрі 13-річній дівчинці ампутували ногу через укуси бійцівського пса (відео)
19:20На Тернопільщині 35-річний чоловік забив до смерті дружину​ на очах у дітей: 5 малолітніх дочок і синів осиротіли

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО