Нардепу-мільйонерові спалили дачу

Дерев’яний будинок на 80 «квадратів», лазня, альтанка та пірс парламентаря від Рівненщини Юрія Вознюка згоріли ще 30 грудня. Проте пожежу ретельно приховували від громадськості. Бо майно належало обранцю неофіційно

Побудував дачу пан Вознюк, нардеп від «Народного фронту», на березі красивої водойми поблизу села Корчин Костопільського району Рівненської області. Відпочивав там і з родиною, і з друзями–рибалками — витягував рибу чималих розмірів і хизувався нею у соціальних мережах.

Юрій Вознюк — один із найбагатших серед рівненських депутатів. До обрання в парламент у 2012 році він працював у будівельному бізнесі.

Двір Юрія Вознюка був неподалік відпочинкових будиночків біля водойми, яку офіційно орендує ФОП Ірина Мельник. Проте подейкують, що за територією більш як 20 гектарів стоїть Юрій Казарін — людина, яку називають «місцевим авторитетом».

Майно нардепа було огороджено парканом, проте не охоронялося. Палії, як розповідають у поліції, найімовірніше, добре знали про цей факт. Як і про те, що офіційно дача у Корчині — не у власності Юрія Вознюка. Ходять чутки, що будови взагалі не були зареєстровані, а заодно і не застраховані.

Поліція відкрила кримінальне провадження за ч. 2 ст. 194. Слідство ще триває.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
19:30Колишній учитель потрапив у ШІ-пастку для педофілів – спілкувався з "14-річною дівчинкою"
18:18У Хмельницькому водій вилетів на тротуар просто в пішоходів: загинула жінка, є поранені (відео)
17:49На Закарпатті ексвихователь інтернату намагався продати в Іспанію 11-місячну дитину (відео)
22:32На Одещині мати та співмешканець, які сховали тіло немовляти у морозилці, просять пом’якшити вирок
22:28На Вінниччині багатодітний батько зґвалтував 17-річну доньку

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО