Насуваються морози: з'явився оновлений прогноз погоди

Антициклон до кінця тижня буде визначати суху погоду в Україні. Йде похолодання. Про це повідомила синоптик Наталка Діденко.

Серйозних дощів чи снігів не передбачається.

У нічні години температура повітря коливатиметься від 2 градусів морозу до 4 градусів тепла, а завтра вдень буде не вище +3+9 градусів.

Тепліше на кілька градусів хіба що в Криму та на Закарпатті, +8+12 градусів.

Подекуди тинятимуться тумани, вони нікуди не щезають - це якраз їхній сезон.

У Києві 11-го листопада також стовпчики термометрів сповзатимуть вниз, вдень у середу очікується близько +5 градусів. А ось опадів не буде.

Надалі похолодання зміцниться, антициклональний характер погоди втримається, буде без опадів, з періодичними туманами.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
15:28У центрі Львова підліток на електросамокаті збив дворічну дівчинку, у неї травми голови (відео)
20:20У Луцьку мама продала свого сина за $25 000 (відео)
20:10У столиці 22-річний хлопець прикинувся підлітком і на прогулянці зґвалтував 11-річну дівчинку
19:07У Києві племінник жорстоко вбив дядька: чоловіку завдали 26 ударів ножем, обрізали ніс та губу
23:05Стрілянину в школі на Закарпатті розслідують як теракт: підліток виконував вказівки з месенджера (відео)

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО