Навколо Борисполя йдуть бої, мер закликав мешканців виїхати з міста

Навколо Борисполя йдуть бої. Мер Володимир Борисенко закликав жителів виїхати з міста. Про це йдеться у його відеозверненні на сторінці у Facebook.

"Я звертаюсь до цивільного населення бути розумними і звернутися на наш кол-центр і, за можливості, виїхати з міста.. Хто не має можливості – вивеземо, хто має – організовано в колонах автомобілями своїми можете виїхати", - сказав Борисенко.

Він наголосив, що евакуація з Борисполя до західних областей України відбувається щодня.

"Як показує практика місць, де зараз йдуть бої, чим менше цивільного населення знаходиться в місті, тим легше працювати Збройним силам. Тому давайте так. Нагальної потреби перебувати зараз у місті немає. Бої точаться вже навколо", - сказав він, звертаючись до тих, хто перебуває в місті.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
23:5577-річний педофіл з Дніпра ґвалтував двох дівчат 7 та 8 років
20:00У Києві в озері потонув 15-річний підліток
20:55Відлік йшов на хвилини: на Київщині лікар не надав допомогу 3-річному хлопчику, який випив хімічний засіб
20:38Матір за $1000 продала 11-річного сина та 5-річну доньку для жебракування
17:00Хмельницький бізнесмен сам себе замовив, щоб позбутися партнера по бізнесу (фото)

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО