Названо дату відкриття столичного метрополітену

В Київському метрополітені розповіли, що якщо карантинні заходи закінчаться згідно з планом, то орієнтовно 31 травня метро стане доступним для громадян, які мають спецпропуск, а також припускають, що орієнтовно з 10 червня метро стане відкрите для всіх пасажирів. Про це повідомляє Telegram-канал Київського метрополітену.

“В рамках проекту виходу з карантину передбачено п'ять етапів пом'якшення протиепідемічних заходів. Відновлення роботи метро планується не раніше, ніж на третьому етапі, а це може статися тільки через 30 днів після закінчення карантину. Якщо все піде за планом, то етап запуску підземки припаде на 31 травня..", - йдеться у повідомленні.

За інформацією каналу, спочатку в метро їздити зможуть лише ті городяни, які мають спецпропуск. І тільки на наступному - четвертому етапі метро відкриють для всіх пасажирів. Поки що припускають, що це трапиться приблизно 10 червня”, - вказано у повідомленні.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
19:00На Вінниччині вітчим зґвалтував 13-річну дівчинку, поки її матір була на пологах у лікарні
15:25За руку та ногу: у дитбудинку на Кіровоградщині дівчинку з синдром Дауна прикували ланцюгами до ліжка (фото)
23:30Українські акробати зірвалися з висоти під час шоу в Німеччині
23:22У Харківському районі легковик зіткнувся з автобусом: 18 поранених (фото)
14:29На нозі майже не було плоті та виднілася кістка: у Кривому Розі знайшли рештки зниклої жінки у шафі в очереті (фото)

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО