Не Донбас: фронтовик попередив, звідки ворог завдасть Україні новий удар

21-07-17 11:23
Обозреватель

Основною загрозою для України є не окупована частина Донбасу, а територія Росії. Імовірність вторгнення безпосередньо з території Російської Федерації зростає.

Таку думку в ефірі Обозреватель.LIVE висловив ветеран АТО, поет Гліб Бабич.

За його словами, угруповання військ ЗС РФ, які створюються, на кордоні з Україною є тривожним фактором.

"Подивіться на угруповання, які зараз створюються. Абсолютно правильно розглядає наше командування основною загрозою не Донбас, а наростаючу зовнішню загрозу зі сторони РФ", - сказав фронтовик.

"Якщо є хоча б 1% ймовірності того, що це буде, до цього треба готуватися. А у нас, на жаль, більше відсотків упевненості", - додав Бабич.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
17:00Спалахнув миттєво, наче сірник: на Закарпатті 8-річний хлопчик сильно обгорів під час спалювання сміття
14:54На Львівщині чоловіка жорстоко вбили каменем по голові
19:00У Дніпрі маніяк зв'язав і зґвалтував 11-річного хлопчика, а потім задушив його
17:58На Миколаївщині позашляховик злетів з моста у водойму і потонув: у авто було 5 дітей (фото)
21:24Зняла на відео: на Вінниччині 82-річний педофіл зґвалтував 10-річну дівчинку

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО