Негода на Донеччині: швидка допомога застрягла на засніженому узбіччі (фото)

Протягом минулої доби рятувальники Донеччини тричі надавали допомогу водіям, які стали заручниками негоди. Про це повідомили у ГУ ДСНС України у Донецькій області.

Так, 18 січня о 00:35 на телефон Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про те, що між м. Добропілля та с. Новий Донбас на засніженому узбіччі застряг легковий автомобіль. Бійці 19-го Державного пожежно-рятувального загону за допомогою буксирувального тросу та автоцистерни відбуксирували із засніженого узбіччя легковий автомобіль на розчищену ділянку автодороги.

О 01:10 бійці 11-го Державного пожежно-рятувального загону надавали допомогу водію карети швидкої медичної допомоги, що застрягла на автошляху поміж с. Благодатне та с. Графське.

О 04:20 рятувальники 19-го Державного пожежно-рятувального загону відбуксирували зі снігового замету легковий автомобіль на проїзну ділянку автодороги.

Від Головного управління залучалось 13 чоловік особового складу та 3 одиниці техніки.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
18:53На Харківщині 19-річний хлопець​ ️зґвалтував 13-річну падчерку рідного дядька
18:36У Павлограді чоловік взяв у заручники жінку та вимагав привезти кума (відео)
17:38Жах на Київщині: чоловік перерізав горло неповнолітній дівчині, коли та спала у своєму ліжку
16:18На Хмельниччині далекобійник намагався зґвалтувати 13-річну дівчинку
23:5577-річний педофіл з Дніпра ґвалтував двох дівчат 7 та 8 років

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО