Негода в Києві: четверо постраждалих, в тому числі двоє дітей

12-03-19 12:28
СЕГОДНЯ

Внаслідок негоди, яка вирувала в Києві напередодні, були травмовані четверо людей, з них двоє – діти. Про це повідомляє прес-служба ГУ ДСНС в столиці.

Так, одна людина отримала порізи склом, один дорослий і двоє дітей отримали травми від повалених дерев.

За даними ДСНС, за минулу добу рятувальники виїжджали 30 разів для надання допомоги населенню міста, пов'язаної з погіршенням погодних умов. Так, 16 разів були виїзди на прибирання повалених дерев, 10 – на прибирання висячих елементів покрівлі, два – на повалення зупинки і по одному разу – на прибирання еклектроопори і кріплення банера.

Всього до ліквідації наслідків негоди залучалися 143 чоловіка особового складу підрозділів ГУ ДСНС в столиці та 31 одиниця техніки.

Нагадаємо, що в столиці через ураганний вітер з вікон будівлі Київського апеляційного судувилетіли тисячі проваджень. Документи засипали проїжджу частину і цвинтар поруч із судом.

Також ми писали, що від урагану в Києвіпостраждало подвір’я парламенту, паркан ізолятора і десятки авто.

При цьому негода пройшлася практично по всій країні. У Коростишеві Житомирської області через потужні пориви вітру з технічного приміщення будівлі магазину зірвало покрівлю – металевий лист розміром 11х14 метрів, який впав на двох жінок.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
19:00У Києві на Теремках зґвалтували жінку
17:57На Закарпатті озброєний чоловік викрав жінку з 3-річною дитиною і намагався викрасти свого онука
17:43На Рівненщині знайшли мертвим 4-річного хлопчика, якого шукали 10 днів (відео)
20:30На Вінниччині чоловік регулярно ґвалтував 9-річного хлопчика, коли його батько виїжджав на заробітки
19:00Кривава різанина у під’їзді Харкова: пенсіонерка покалічила молоду пару через вигадану крадіжку

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО