Неповнолітні знущалися над 12-річним хлопчиком на Полтавщині

У Лубнах, що на Полтавщині, неповнолітні знущались над 12-річним хлопчиком. Правоохоронці вже встановили всіх учасників події, обставини та причини з’ясовуються, повідомляє поліція Полтавської області.

Як повідомили у поліції, сьогодні до райвідділу звернулася жінка, яка повідомила про знущання над її малолітнім сином іншими неповнолітніми. Поліція негайно розпочала розслідування.

"Отримавши інформацію про протиправні дії стосовно 12-річного хлопчика, слідчі негайно розпочали досудове розслідування. Наразі всі учасники події встановлені. Обставини та причини з’ясовуються", - зазначив начальник Лубенського райвідділу поліції Максим Романенко.

За даним фактом слідчим підрозділом поліції під процесуальним керівництвом Лубенської окружної прокуратури відомості внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого частиною 1 статті 127 Кримінального кодексу України.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
20:20У Луцьку мама продала свого сина за $25 000 (відео)
20:10У столиці 22-річний хлопець прикинувся підлітком і на прогулянці зґвалтував 11-річну дівчинку
19:07У Києві племінник жорстоко вбив дядька: чоловіку завдали 26 ударів ножем, обрізали ніс та губу
23:05Стрілянину в школі на Закарпатті розслідують як теракт: підліток виконував вказівки з месенджера (відео)
22:55Затримали зятя на Харківщині, який задушив і півтора року ховав труп тещі (фото)

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО