Невдалий продаж через інтернет: 20-річна дівчина вкрала у продавця золотий ланцюжок

У Києві правоохоронці затримали хлопця та дівчину за розбійний напад на чоловіка. Про це повідомили у Відділі комунікації поліції Києва.

"Ми встановили, що потерпілий розмістив на сайті оголошення про продаж золотої прикраси. Вже через деякий час до нього зателефонувала дівчина та сказала, що вона хоче придбати товар. Ввечері вона приїхала з хлопцем та сказала, що їй золотий ланцюжок подобається, але насправді купляти вона його не збиралась. Натомість вони застосували газовий балончик, забрали прикрасу у потерпілого та намагались втекти", - розповів заступник начальника Шевченківського управління поліції Віталій Чернишенко.

22-річного та 20-річну уродженців Київської області затримали у порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України. Крім того, слідчі вилучили у них речовий доказ.

За даним фактом слідчим відділом Шевченківського управління поліції розпочато кримінальне провадження за ч. 2 ст. 187 (Розбій) Кримінального кодексу України. За процесуального керівництва місцевої прокуратури №10 слідчі повідомили фігурантам про підозру у скоєнні злочину. Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк до десяти років із конфіскацією майна.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
19:00Подружжя пригостило вагітну жінку отруєною наркотиком лазаньєю, у неї стався викидень
18:00Це вже 7-ма дитина в сім’ї: на Львівщині матір довела 2-місячну доньку до бронхіта, пневмонії та дихальної недостатності
17:00У Таїровому знайшли мертвою 20-річну дівчину, юнака у тяжкому стані ушпиталили
09:42Дрон-пікнік у парку «Муромець»: військові роботи катали дітей та знайомили киян із технологіями ЗСУ
21:00Дівчині, яка пережила групове зґвалтування та спробу самогубства, провели евтаназію

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО