Невідомі влаштували вибух біля музею Бандери

15-02-18 12:59
Апостроф

У ніч на 15 січня біля музею лідера ОУН Степана Бандери в селі Старий Угринів Калуського району Івано-Франківської області стався вибух.

У поліції заявили, що, швидше за все, спрацював саморобний вибуховий пристрій.

В результаті вибуху були пошкоджені вхідні двері музею. На місці інциденту працюють слідчо-оперативна група і вибухотехніки. Попередньо інцидент кваліфікували як хуліганство.

"Проводяться слідчі (розшукові) дії, спрямовані на встановлення особи зловмисника та притягнення його надалі до відповідальності", - заявляють правоохоронці.

У меморіальний комплекс Степана Бандери входить сімейний будинок, де він народився, пам'ятник і музей.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook

Стрічка новин

Всі новини
19:00Подружжя пригостило вагітну жінку отруєною наркотиком лазаньєю, у неї стався викидень
18:00Це вже 7-ма дитина в сім’ї: на Львівщині матір довела 2-місячну доньку до бронхіта, пневмонії та дихальної недостатності
17:00У Таїровому знайшли мертвою 20-річну дівчину, юнака у тяжкому стані ушпиталили
09:42Дрон-пікнік у парку «Муромець»: військові роботи катали дітей та знайомили киян із технологіями ЗСУ
21:00Дівчині, яка пережила групове зґвалтування та спробу самогубства, провели евтаназію

Актуальні статті

Більше публікацій
21-річного сина заступника мера Харкова спалили живцем у Відні заради крипти
На Одещині педофіл два роки ґвалтував падчерку трьома способами вдома, в авто і лісі: почав у 8 років
У FlixBus тисячі вкрадених валіз: приєднуйтесь до Telegram-групи задля справедливості, адвокат безкоштовний
Убивчі ліки: чому діти масово помирають від індійських сиропів проти кашлю
Віртуальні вербовщики у військо: як ШІ допомагає рекрутингу в Силах ТрО